440WP-460WP Fotovoltaické Panely Monokrystalický PERC FV Panely182mm 120 Buňky

Značka: Maysun
Výkon: 440W 445W 450W 455W 460W
Rozměry (D × Š × T): 1908 × 1134 × 30mm
Maximální napětí systému: 1000V/1500V

1. Nová technologie článků, vysoký výkon a účinnost modulu až 21,7 %.
2. Vyrovnané snížení nákladů na kWh až o 4,5 % a snížení nákladů na systém až o 5,6 %.
3. Komplexní technologie pro zmírnění útlumu LID/LeTID, které mohou snížit útlum až o 50 %.
4. Rozumný návrh uspořádání součástek pro zvýšení odolnosti PID a snížení rizika vzniku horkých míst.
5. Vícenásobné testy EL, aby se snížilo riziko skrytých trhlin v modulech a aby byl výkon kontinuální a stabilní.
WhatsApp
Další podrobnosti

1. Sklo s nízkým obsahem železa použité na přední straně modulu má světelnou propustnost přes 92 %, což účinně zvyšuje výkon. Přední strana modulu je vyrobena z materiálu EVA s vysokou propustností a zadní strana modulu je vyrobena z materiálu EVA s vysokým odřezávacím výkonem, s gramáží přes 560 gramů na metr čtvereční, což účinně zlepšuje odolnost modulu proti povětrnostním vlivům, vysoké teplotě, vysoké vlhkosti a velkému teplotnímu rozdílu. 182*91mm velikost řezu článků a uspořádání 6*20Pcs dává modulu kompaktní tvar a vysoký výkon, který je vhodný pro hlavní trh s instalacemi v Evropě.


2. Moduly používají rámy z eloxované hliníkové slitiny s tloušťkou oxidové vrstvy přes 14 mikronů, oboustranné fluorové podkladové desky odolné proti super povětrnostním vlivům, tři vysokoproudé diodové lepené propojovací krabice a kabely s délkou přizpůsobenou požadavkům zákazníka. Použití vysoce kvalitních pomocných materiálů umožňuje modulům projít zkouškami odolnosti proti písku, solné mlze, čpavku a dalším povětrnostním vlivům TUV a rozšířenými zkouškami mechanického zatížení, což umožňuje přizpůsobení modulů různým instalačním prostředím.

 

 

3. Použití vysoce účinných monokrystalických článků PERC o velikosti 182 mm dává modulům vyšší výkon a svařování několika kruhových pocínovaných měděných pásků o průměru 0,35 mm dává modulům nižší vnitřní odpor, nižší produkci tepla, jednotnější barvu a lepší vzhled. Díky neustálému zlepšování a modernizaci výrobní technologie a přísné kontrole kvality surovin se účinně snižuje míra degradace výkonu modulů a prodlužuje se jejich životnost.


 

4. Součásti jsou v současné době baleny vertikálně v krabicích po 31 kusech, přičemž mezi součástmi jsou papírové rohové chrániče, aby se zabránilo kolizi a tření mezi hranami. Uvnitř i vně obalu je použito 7 plastových pásků, které zajišťují bezpečnost modulů během dálkové námořní a pozemní přepravy. Vnější krabici lze také upravit podle požadavků zákazníka, což mu dává více možností.Balení: 31ks/paleta, 744ks/40"HQ

 

 

 

5. Následující specifikace našeho velkoformátového akumulátoru 182 mm se 120 články si můžete kdykoli stáhnout kliknutím na odkaz.

Stáhněte si specifikaci

Kliknutím na ikonu níže získáte cenovou nabídku

 

Všechny příspěvky
×