• Co je technologie IBC solárních modulů?

  Porovnání komponentů Maysun IBC a konvenčních komponent z hlediska vzhledu. Maysun zkoumá technologii vysoce výkonných solárních panelů a novou technologii výroby solární energie, jen aby vyvinul účinnější solární panely.

   

   

  Co je Technologie IBC?

  • Buňka IBC (posterior interdigitated contact) je druh zadní křižovatky s kladnými a zápornými kovovými elektrodami uspořádanými ve tvaru rozdvojeného prstu na podsvíceném povrchu buňky.
  • Struktura zadního kontaktního solárního článku, jeho přechod P-N je umístěn v zadní části článku, proud patří do dvourozměrného přenosového modelu.
  • MWT a EWT také patří k solárním článkům se zpětným kontaktem, ale protože jejich přechod P-N se nachází v přední části článku, nazývají se solární články s předním stykem se zpětným kontaktem.
  Obrazové zobrazení přední a zadní části komponentů Maysun IBC. IBC moduly Maysun jsou vhodnější pro integraci fotovoltaických budov. Jako výrobce solárních panelů má Maysun solar sklady solárních panelů v Evropě, které lze rychle expedovat do všech částí světa.

   

   

  Výhody Technologie IBC

  • Přední část článku nemá stínění hradlového vedení, které může eliminovat ztrátu stínícího proudu z kovové elektrody a maximalizovat využití dopadajících fotonů. Ve srovnání s konvenčním solárním článkem lze zkratový proud zvýšit přibližně o 7%.
  • Kladné a záporné elektrody jsou na zadní straně baterie, takže problém stínění mřížky není nutný. Poměr mřížky lze vhodně zvětšit, aby se snížil odpor série a zlepšilo FF.
  • Povrchovou pasivaci a povrchovou retenční strukturu lze optimalizovat, aby se snížila rychlost rekombinace předního povrchu a odraz povrchu, čímž se zlepší VOC a JSC, protože přední strana nemusí brát v úvahu faktory, jako je stínování čar, dveře a kovový kontakt.
  • Krásný aspekt, zvláště vhodný pro integraci fotovoltaických budov, s dobrými obchodními vyhlídkami.
  Podrobný diagram technické struktury Maysun IBC. Maysun má certifikáty TUV, CE, SGS, IEC, NORD, MCS a další.

   

   

   

   

  Strukturní Diagram Technologie IBC

  Porovnání účinnosti solárních článků Maysun IBC s běžnými trendy účinnosti solárních článků. Účinnost výroby energie modulů Maysun IBC je 22.9 % - 25.8 % a účinnost výroby energie konvenčních modulů je 21,5 % - 23,2 %
   
   
          

  Směr vývoje účinnosti solárních článků IBC

  Komponenty Maysun IBC, provozní teplota při práci, celková teplota je velmi nízká. Výhodou Maysun IBC modulu je, že má dobrou elektřinu v horkém létě.

   

   

   

   

   

  Nízkoteplotní Koeficient

  Moduly IBC mají v horkém létě dobrý výkon.