• O společnosti

 • broken image

  Kdo jsme

  Společnost Zhejiang Ganghang Solar Technology Co., Ltd. byla založena v roce 2008 a je profesionálním výrobcem fotovoltaických modulů. Značka Maysun Solar byla založena v roce 2015 a zaměřuje se na oblast distribuovaných fotovoltaických modulů.

   

  Již 15 let se zabýváme fotovoltaickým průmyslem a vždy se držíme zákaznicky orientovaného vývoje technologií a inovací procesů a poskytujeme lokalizované a vysoce hodnotné produkty zákazníkům ve více než 80 zemích a regionech po celém světě. Společnost Maysun, která má vybudovanou globální prodejní a skladovací síť, poskytuje zákazníkům předprodejní, prodejní a poprodejní služby na vysoké úrovni a neustále zvyšuje spokojenost zákazníků.

 • Udržitelná energie, lepší život

  Snížení emisí uhlíku na Zemi bylo vždy cílem společnosti Maysun Solar.

   

  Kontaktujte nás>>>

 •  

   

  broken image

  Čím se lišíme

  Společnost Maysun Solar se specializuje na výrobu a prodej distribuovaných fotovoltaických modulů. Máme více než 10 let zkušeností s dodávkami fotovoltaických produktů pro distribuované střechy v Evropě.
  Společnost Maysun Solar se drží koncepce návrhu distribuovaných fotovoltaických modulů založené na hodnotě, aby našim zákazníkům poskytla nákladově efektivní distribuované fotovoltaické moduly s dlouhou životností a vysokou výtěžností.
  Charakteristickými znaky našich výrobků jsou diferenciace, lokalizace a použitelnost. Pro různé země a regiony trváme na inovacích a výzkumu a vývoji, abychom maximalizovali hodnotu pro naše zákazníky.
  broken image

  Kde jsme

  Naše sídlo se nachází v čínském městě Chang-čou. Po celém světě máme 2 výrobní základny, 7 prodejních kanceláří a 21 skladů.

   

  • Výrobní základny: Chu-čou, Čína; Dubaj, Spojené arabské emiráty Kanceláře: Německo, Francie, Nizozemsko, Itálie, Polsko, Maďarsko, Indonésie a Spojené arabské emiráty.
  • Sklady: Rotterdam (Nizozemsko), Varšava (Polsko), Milán (Itálie), Neuss (Německo), Budapešť (Maďarsko), Valencie (Španělsko), Jurjua (Rumunsko), Dubaj (SAE) a Jakarta (Indonésie).
  broken image

  Proč nám lze důvěřovat

   Společnost Maysun Solar je inovativním poskytovatelem pokročilých procesních technologií v oboru. Trváme na tom, že kvalita je na prvním místě. Každý krok od surovin až po hotové výrobky podléhá komplexnímu systému kontroly kvality a přísným testovacím normám.
  Vyráběné moduly získaly několik evropských a mezinárodních certifikací, například TÜV, CE, ISO a IEC.
 • Přední hráč na trhu distribuovaných fotovoltaických produktů s přidanou hodnotou