• Naše technologie

 • Pokročilá fotovoltaická technologie

  Společnost Maysun Solar používá pokročilou technologii článků, má vyspělou technologii zapouzdření modulů a pokračuje v inovacích, aby vytvořila vysoce kvalitní modul. kvalitní modulové produkty pro naše zákazníky.

  broken image

  Half-cut

  Nedestruktivní technologie řezání, která rovnoměrně rozřezává křemíkové destičky na dvě nebo více částí, aby se dosáhlo nižší jmenovité provozní teploty (NOCT), snížily se ztráty stíněním a zvýšila se účinnost konverze.

   

   

  broken image

  Bificial

  technologie modulu, který vyrábí elektřinu na obou stranách. Když sluneční světlo dopadá na bifaciální modul, část světla se odráží od okolního prostředí na zadní stranu modulu, kde může být absorbováno článkem a vyrábět elektřinu.

   

   

  broken image

  IBC

  Interdigitální zadní kontakt (IBC) je technologie, která využívá křemíkové destičky typu N pokryté tepelnou oxidovou vrstvou na předním i zadním povrchu k zajištění konverze energie pomocí zadního kontaktu. Přední strana článku je bez překážek a absorbuje maximální množství slunečního světla.

  broken image

  TOPCon

  Tunnel Oxide Passivated Contact cell, se strukturou článku, která umožňuje jednorozměrný podélný transport nosičů a zároveň omezuje slučování kovů s křemíkovým substrátem, což vede k větší kombinované výrobě energie.

   

  broken image

  HJT

  Hetero přechod s vnitřními tenkovrstvými články, kde je P-N přechod složen ze dvou různých polovodičových materiálů. Jeho výhodou je oboustranná výroba elektřiny, nízkoteplotní výrobní proces, vysoké napětí naprázdno a dobré teplotní vlastnosti.

  broken image

  Shingled

  Technologie Shingled obvykle rozřezává křemíkové destičky na pět nebo více kusů a používá pružné vodivé lepidlo pro nízkoteplotní lepení, aby se dosáhlo bezproblémového spojení mezi články, což výrazně zvyšuje výstupní výkon modulu.

 • V tomto videu se podrobně podívejte na tvorbu vysoce kvalitních modulů Maysun.