Section image

166mm Celočerný 390WP-410WP šindelový solární panel 340článkový fotovoltaický panel

Značka: Maysun
Výkon: 390W 395W 400W 405W 410W
Rozměry (D × Š × T): 1719 * 1140 * 30 mm
Maximální napětí systému: 1000V/1500V
Balení: 37ks/paleta, 962ks/40 "HQ

1. Inovativní struktura, lepení při nízkých teplotách, vysoká hustota uspořádání, lepší estetika.
2. Bezpečné a spolehlivé, žádné skryté trhliny ve svarových švech, nízká pracovní teplota a odolnost proti vysokému tlaku.
3. Nízké náklady na systém, vysoká účinnost komponent, snížení nákladů na systém.
4. Nízké ztráty stíněním, plně paralelní uspořádání obvodů přináší efektivnější výrobu energie.
Další podrobnosti

1.Pět stejných článků o rozměrech 166*33,2 mm a uspořádání 10*34 článků dává modulu kompaktní uspořádání a svižný vzhled, takže je ideální pro instalaci integrovaných fotovoltaických elektráren. Uložené dlaždicové buňky nevyžadují vysokoteplotní svařovací pásku, aby nedošlo k poškození buněk během svařování, a přední strana modulu bez mřížkových čar má vysokou hustotu uspořádání buněk, což je estetičtější z hlediska technologie. Technologii stohovaných dlaždicových modulů a technologii HJT článků lze dokonale kombinovat a je jednou z nejslibnějších technologií pro budoucnost fotovoltaických modulů.

2. Pro moduly z vrstvených tašek se používá rám z hliníkové slitiny 6063-T6, který je vybroušen s vyšší přesností a tvrdostí, což účinně zaručuje strukturální stabilitu modulů a zároveň zlepšuje jejich venkovní vlastnosti proti zatížení větrem a sněhem. Dlaždicové moduly prošly zkouškou izolace stejnosměrným napětím 1500 V a zkouškami čpavku, písku, solné mlhy a PID podle normy IEC. Plně paralelní obvodová konstrukce zamezuje použití většího počtu diod a snižuje náklady na propojovací skříňku.

3. Nízkoteplotní proces lepení, méně skrytých trhlin, kratší vzdálenost obvodu, žádná svařovací páska, nižší náklady, menší ztráty drátu, účinné zvýšení výkonu. Moduly jsou zapojeny do série s plně paralelním zapojením, což účinně snižuje adaptační ztráty způsobené zastíněním modulů. Moduly jsou 100% testovány EL a výkonově testovány, což zaručuje jejich kvalitu již z výroby.


4.  Po několika testech na vnější a vnitřní vady jsou kvalifikované výrobky zabaleny ve skladu. Vertikální balení je v současné době nejlepším způsobem balení, který účinně zajišťuje, že komponenty jsou po stohování vystaveny minimálnímu tlakovému namáhání a snižuje riziko vzniku skrytých trhlin během přepravy. K ochraně komponentů před dálkovou pozemní a námořní přepravou se po utažení pásky používá více vrstev vlnité lepenky a rohových chráničů.

5. Následující specifikace našich fotovoltaických modulů s 340 články ve wattech si můžete kdykoli stáhnout kliknutím na odkazy.

Stáhněte si specifikaci

Kliknutím na ikonu níže získáte cenovou nabídku