Section image

182mm MONO PERC 420-435W N-TOPCon 1-2cut Plně černý

Název značky: Maysun Solar
Výkon: 420 425 430 435WP
Velikost: 1722*1134*30mm
Balení: 37ks/paleta 962ks/40HQ

1. Technologie N-Solar má degradaci a vynikající výkon při slabém osvětlení, který zpomaluje degradaci energie.
2. Díky čistému fyzikálnímu tvrzenému sklu s nulovou propustností vody, odolností proti opotřebení, odolností proti korozi a odolností proti ohni mohou být komponenty dvojitého zasklení široce používány v různých drsných prostředích a mohou nepřetržitě pracovat až 30 let.
3. Konstrukce s dvojitým sklem dokáže zvýšit výkon fotovoltaických panelů v různých scénářích použití až o 30 %.
4. Pokročilá technologie 182mm křemíkových destiček a 1/2 článku s nízkoproudou konstrukcí pro většinu střídačů na trhu.
5. Černá keramická glazura v kombinaci s černě eloxovaným rámečkem vytváří dokonalý vzhled pro dosažení BAPV pro zasněžené podmínky.
Další podrobnosti

1. Odolnost skla vůči vodě, povětrnostním vlivům, korozi a opotřebení převyšuje všechny známé plasty a lze jej široce používat v náročných podmínkách, jako je chlad, vysoká teplota, vysoká vlhkost, solná mlha a čpavek. 2. Sklo je odolné vůči vodě, povětrnostním vlivům, korozi a opotřebení. Díky oboustrannému sklu s materiálem zapouzdření POE mají moduly N-TOPCon vynikající odolnost proti PID a životnost až 30 let.


2. Všechny komponenty procházejí přísnými mechanickými výkonnostními testy a testy EL.


3. Vynikající výkonnost IAM (Incidet Angle Modifier) a nízké ozáření, certifikováno třetí stranou; Konstrukce s více paralelními obvody minimalizuje stínové ztráty z modulů, aby se dosáhlo vynikající výroby energie.


4. Černé keramické glazované sklo s černým rámem z eloxované hliníkové slitiny dodává modulu dokonalý celočerný vzhled, který ladí s elegantní a velkorysou evropskou architektonickou estetikou; celočerný modul zároveň absorbuje více tepla a dokáže rychleji rozpouštět sníh v chladných oblastech, čímž zvyšuje účinnost výroby energie.


5. Vnější obalovou krabici lze přizpůsobit podle potřeb zákazníka. V současné době společnost Maysun používá vertikálně zarovnané bedny s rohovými chrániči, které oddělují moduly, aby se zabránilo srážkám kovů a tření během přepravy. Obal je zajištěn několika plastovými vazbami uvnitř i vně, aby byly komponenty bezpečnější pro přepravu na dlouhé vzdálenosti po zemi i po moři.

Stáhnout specifikaci

 

Kliknutím na ikonu níže získáte cenovou nabídku