Section image

210 mm PERC 80Cells 390W-410W Mono solární panely

Značka: Maysun
Výkon: 390W 395W 400W 405W 410W
Rozměry (D׊×H): 1760×1098×30 mm
Maximální napětí systému: 1000V/1500V
Balení: 36ks/paleta, 962ks/40HQ

1. Přiměřený design velikosti komponent, velké množství balení, úspora nákladů na dopravu a instalaci.
2. Nedestruktivní řezání se používá pro velké buňky ke snížení defektů.
3. Technologie svařování drátem s více přípojnicemi, nižší odpor, rovnoměrnější hustota proudu.
4. Konstrukce s nízkým horkým bodem snižuje riziko horkých míst.
5. Vysoce kvalitní suroviny zajišťují dlouhou životnost součástí.

Další podrobnosti

1. Tvrzené sklo prošlo přísnými testy odolnosti proti krupobití, nárazu a zatížení, aby byla zajištěna bezpečnost součástí pro venkovní použití.Vysoká propustnost světla umožňuje součástkám vysokou účinnost konverze. Zapouzdřený EVA prošel anti-ultrafialovými, anti-PID, anti-vlhkostními a anti-vlhkostními testy se stupněm zesítění 80%-90%, což účinně zaručuje soudržnost různých materiálů modulu a super pevné odolnost vůči venkovním povětrnostním vlivům. Velikost řezu 210 x 105 mm a uspořádání 5 x 16 ks umožňují modulům nižší pracovní napětí, zvyšují počet modulů v každém řetězci ve fotovoltaickém systému a snižují použití kabelů a paralelní ztráty. Kompaktní uspořádání buněk umožňuje modulu mít větší plochu pro příjem světla a krásnější vzhled.

 


2. Po otestování rámu z hliníkové slitiny musí tloušťka oxidového filmu dosáhnout 15 mikronů nebo více a pevnost musí dosáhnout 10HW nebo více, než bude schválena pro výrobu a použití, což účinně zaručuje mechanickou nosnost fotovoltaický modul. Zadní deska je vyrobena z materiálu TPT s certifikací TUV s vysokou odolností proti povětrnostním vlivům, který má dobrou odolnost proti prostupu vodních par a odolnost proti otěru pískem. Dvousložkový těsnící silikagel používá známou čínskou značku, aby účinně zajistila strukturální přilnavost součástí. Použijte 1500V dělenou propojovací krabici naplněnou lepidlem, která byla pečlivě provedena společností TUV, která má rychlý odvod tepla a nízké ztráty.

 


3. Modul využívá 12BB vysoce účinné monokrystalické články PERC, polovina nedestruktivního řezání účinně snižuje výrobní ztráty, snižuje vady v procesu řezání a zajišťuje stabilní elektrický výkon modulu. Kruhová stuha o průměru 0,35 mm efektivně zvyšuje lom světla na přední straně baterie, takže součástka má vynikající výkon a nižší útlum světla, nižší ztráty vedení a nižší riziko horkých míst. Prostřednictvím optimalizace technologie výroby baterií a řízení materiálu je minimalizován útlum výkonu způsobený jevem PID.

4. Každá součást bude zabalena po absolvování standardní kontroly EL a kontroly napájení. Přijetí v současnosti nejrozumnějšího způsobu balení, s jednou vnější krabicí na každých 36 kusů komponentů, naskládaných nahoru a dolů, aby byla zajištěna bezpečnost a pevnost přepravy, zvýšen počet balicích krabic a účinně sníženy náklady na dopravu na watt komponent . Těleso krabice je obaleno strečovou fólií, aby se účinně předešlo problémům s vlhkostí a plísněmi při přepravě komponentů na dlouhé vzdálenosti.

 

5. Níže je uvedena specifikace 210mm 80článkové sestavy velké baterie naší společnosti, můžete kliknout na odkaz pro stažení.

Stáhněte si specifikaci

Kliknutím na ikonu níže získáte cenovou nabídku