Section image

360WP-380WP Monokrystalický Fotovoltaické Panely 166mm PERC 120 Buňky Solarne Panely

Značka: Maysun
Výkon: 360W 365W 370W 375W 380W
Dimension (L×W×T): 1765×1048×35mm
Maximální napětí systému: 1500V
Balení: 31ks/paleta, 884ks/40"HQ

1. Osvědčená technologie pro komplexní instalace v malých domácích systémech.
2. Neustále se zdokonalující technologie článků neustále snižuje náklady na modul.
3. Proces poloviční buňky účinně snižuje nesoulad výkonu po zastínění.
4. Stabilní kvalita modulů pro účinnou ochranu ziskovosti zákazníků.
5. Vynikající anti-PID výkon, který účinně snižuje degradaci výkonu.
Další podrobnosti

1. Tvrzené sklo s nízkým obsahem železa a vysokou propustností, které účinně zvyšuje výkon modulu a venkovní odolnost proti větru, sněhu a krupobití. Zapouzdření EVA s vysokou propustností a vysokou mezní hodnotou účinně zlepšuje propustnost světla a míru absorpce a hmotnost 560 g na metr čtvereční účinně zlepšuje vazební sílu a izolační odolnost modulu. 166*83 mm velikost svařovaných článků a uspořádání 6*20 ks dává modulu kompaktní vzhled, takže je vhodnější pro instalaci malých domácích fotovoltaických systémů.


 

2. Profil z hliníkové slitiny je navržen se silikonovými drážkami na straně skla, přesná velikost rámu je dokonale kombinována se sklem, což účinně zvyšuje venkovní vodotěsnost modulu, a tloušťka oxidového filmu přes 13 mikronů a tvrdost přes 12HW účinně zvyšují venkovní odolnost modulu proti povětrnostním vlivům. Kompozitní fluorová zadní deska prošla testy TUV na písek, solnou mlhu a čpavek, aby se přizpůsobila složitějším instalačním prostředím. Třídílná lepená rozvodná skříň prošla zkouškou stejnosměrného napětí TUV 1500 V a má stupeň krytí IP68 pro vyšší bezpečnost. Na vyžádání jsou k dispozici specifikace pomocných materiálů na míru, což zákazníkům poskytuje více možností.

 

3. 166mm monokrystalické články s konvenční technologií PERC s vysokou účinností, vyspělejší technologií a nižšími náklady v objemovém měřítku. 9 kulatých pocínovaných pásků o průměru 0,35 mm účinně láme světlo a zvyšuje výkon. Díky neustálému zdokonalování výrobní technologie je 166mm modul v současnosti nejúspornějším výrobkem na trhu, který vám ušetří více peněz za elektřinu.

 


 

 


4. Součásti jsou baleny vertikálně v krabicích po 31 kusech, přičemž mezi součástmi jsou papírové rohové chrániče, aby se zabránilo kolizi a tření mezi hranami. Uvnitř i vně obalu je použito 7 plastových pásků, které zajišťují bezpečnost komponentů během dálkové námořní a pozemní přepravy. Vnější krabici lze také upravit podle požadavků zákazníka, což mu dává více možností.

 

 

5. Následující specifikace našeho bateriového bloku o délce 166 mm a 120 článcích konvenční velikosti si můžete kdykoli stáhnout kliknutím na odkaz.

Stáhněte si specifikaci

Kliknutím na ikonu níže získáte cenovou nabídku