Section image

360WP-380WP Bifaciálních Dvojitých Skel Fotovoltaické Panely Monokrystalický PERC 120 Buňky 166mm

Značka: Maysun
Výkon: 360W 365W 370W 375W 380W
Rozměry (D × Š × H): 1765 × 1048 × 30 mm


1. Technologie Multi-grid, zkrácení vzdálenosti vedení proudu na tenké mřížce o více než 50 %, snížení ztráty vnitřního odporu článku o 15 %.
2. Oboustranná absorpce slunečního záření, oboustranná míra až 70 %, což výrazně zvyšuje ekvivalentní výkon modulu.
3. Kompaktní a snadno instalovatelný, navržený tak, aby byl kompatibilní se stávajícími běžnými systémovými komponenty.
4. Vhodné pro vysoké teploty, vysokou vlhkost a teplotní rozdíly v různých složitých oblastech prostředí.
Další podrobnosti

1. Na obou stranách modulu je použito 2 mm silné tepelně tvrzené sklo s 30letou zárukou na výkon modulu. Nový materiál zapouzdření POE účinně zlepšuje vazební sílu, napěťovou a izolační odolnost a odolnost proti povětrnostním vlivům ve složitém prostředí. 166*83mm svařované buňky a uspořádání 6*20ks usnadňují instalaci a přepravu modulů, takže jsou vhodnější pro instalaci malých domácích systémů.Maximální napětí systému: 1000V/1500V

 

 

2. Rám z hliníkové slitiny má tloušťku oxidové vrstvy přes 13 mikronů a tvrdost přes 12HW, což účinně zvyšuje odolnost proti nárazu a venkovním povětrnostním vlivům modulů s dvojitým zasklením. Oboustranné sklo zajišťuje lepší těsnost modulů, čímž se účinně prodlužuje jejich životnost. Tři rozdělené, lepidlem plněné propojovací skříňky se třemi diodami 20 A nebo více zajišťují lepší odvod tepla, certifikace TUV 1500 V DC napětí a stupeň krytí IP68 zajišťují bezpečnější používání.

 

3. Použití monokrystalických článků typu N 166 mm s vysokou účinností oboustranné výroby energie technologií Topcon, technologie je neustále modernizována, neustále se zlepšuje účinnost přeměny a snižují se výrobní náklady. Dvoustranné výkonové moduly mohou zvýšit výkon zadní strany na betonových, vodních, pískových a kovových površích. Díky neustálému zdokonalování výrobního procesu se technologie bifacial typu N společnosti Topcon stane v budoucnu oblíbeným produktem na trhu s moduly, přičemž přírůstek výkonu bifacialu dosahuje až 30 %, což vám ušetří více systémových nákladů na elektřinu.


 

 

4. Vnější krabici lze přizpůsobit podle požadavků zákazníka, což mu dává více možností. V současné době je 37 kusů zabaleno ve svislých řadách v jedné vnější krabici a komponenty jsou od sebe odděleny papírovými rohy, aby se zabránilo kolizi kovů a tření během přepravy. Obal je uvnitř i zvenku stažen několika plastovými pásky, což zvyšuje bezpečnost komponentů při přepravě na dlouhé vzdálenosti po moři i po souši.Balení: 37ks/paleta, 884ks/40"HQ

 

 

5. Následující specifikace našeho bateriového bloku o délce 166 mm a 120 článcích konvenční velikosti si můžete kdykoli stáhnout kliknutím na odkaz.

Stáhněte si specifikaci

 

 

Kliknutím na ikonu níže získáte cenovou nabídku