390W-410W mono solární panel s černým rámem PERC 182mm 108 článků

390W-410W mono solární panel s černým rámem PERC 182mm 108 článků

Název značky: Maysun
Výkon: 390W 395W 400W 405W 410W
Rozměry (D × Š × T): 1722 × 1134 × 30 mm

1. Nová technologie článků, vysoký výkon a účinnost modulu až 21,0 %.
2. Snížení vyrovnaných nákladů na kWh až o 4,5 % a snížení systémových nákladů až o 5,6 %.
3. Komplexní technologie zmírnění útlumu LID/LeTID, která dokáže snížit útlum až o 50 %.
4. Rozumný návrh uspořádání komponent, který zvyšuje odolnost proti PID a snižuje riziko vzniku horkých míst.
5. Vícenásobné testy EL pro snížení rizika skrytých trhlin v modulech a pro nepřetržitý a stabilní výstupní výkon.
Další podrobnosti

1. Sklo s nízkým obsahem železa použité na přední straně modulu má propustnost světla přes 92 %, což účinně zvyšuje výkon. 2. Přední strana modulu je vyrobena z materiálu EVA s vysokou propustností a zadní strana modulu je vyrobena z materiálu EVA s vysokou odlučivostí, s gramáží přes 560 gramů na metr čtvereční, což účinně zlepšuje odolnost modulu vůči povětrnostním vlivům, vysoké teplotě, vysoké vlhkosti a velkému rozdílu teplot. Velikost řezu článků 182*91 mm a uspořádání 6*18 ks dává modulu kompaktní tvar a vysoký výkon, který je vhodný pro běžný instalační trh v Evropě. maximální systémové napětí: 1500 V


2. Moduly používají rámy z eloxované hliníkové slitiny s tloušťkou oxidového filmu přes 14 mikronů, oboustranné fluorové podkladové desky odolné proti super povětrnostním vlivům, tři vysokoproudé diodové lepené propojovací krabice a kabely s délkou na míru podle požadavků zákazníka. Použití vysoce kvalitních pomocných materiálů umožňuje modulům projít zkouškami odolnosti proti písku, solné mlze, čpavku a dalším povětrnostním vlivům podle TUV a rozšířenými zkouškami mechanického zatížení, což umožňuje přizpůsobení modulů různým instalačním prostředím.

3. Použití vysoce účinných monokrystalických článků PERC o velikosti 182 mm dává modulům vyšší výkon a svařování několika kruhových pocínovaných měděných pásků o průměru 0,35 mm dává modulům nižší vnitřní odpor, nižší produkci tepla, jednotnější barvu a lepší vzhled. Díky neustálému zlepšování a modernizaci výrobní technologie a přísné kontrole kvality surovin se účinně snižuje míra degradace výkonu modulů a zvyšuje se jejich životnost.

4. Moduly jsou v současné době baleny vertikálně v krabicích po 37 kusech, přičemž mezi komponenty jsou umístěny papírové rohové chrániče, aby nedocházelo ke kolizím a tření mezi hranami. Uvnitř i vně obalu je použito 7 plastových pásků, které zajišťují bezpečnost komponent během dálkové námořní a pozemní přepravy. Vnější krabici lze také přizpůsobit podle požadavků zákazníka, což zákazníkům poskytuje více možností. balení: 37 ks / paleta, 962 ks / 40' HQ


5. Následující specifikace našeho velkoformátového bateriového bloku o průměru 182 mm a 108 článků si můžete kdykoli stáhnout kliknutím na odkaz.

Stáhnout specifikaci

Kliknutím na ikonu níže získáte cenovou nabídku