Section image

415W-435W Mono Black Frame solární panel PERC 182 * 210mm 144 článků

Název značky: Maysun
Výkon: 415W 420W 425W 430W 435W
Rozměry (D × Š × T): 1762 × 1134 × 30mm

1. Inovativní obdélníkový článek 210*182 mm, účinnější než běžné čtvercové články, vysoký výstupní výkon a účinnost modulu až 21,8 %.
2. Vyrovnané náklady na kWh nižší až o 4,5 % a systémové náklady nižší až o 5,6 %.
3. Komplexní technologie zmírnění útlumu LID/LeTID, která dokáže snížit útlum až o 50 %.
4. Rozumný návrh uspořádání komponent, který zvyšuje odolnost proti PID a snižuje riziko vzniku horkých míst.
5. Vícenásobné testy EL pro snížení rizika skrytých trhlin v modulech a pro nepřetržitý a stabilní výstupní výkon.
Další podrobnosti

1. Sklo s nízkým obsahem železa použité na přední straně modulu má propustnost světla přes 92 %, což účinně zvyšuje výkon. 2. Přední strana modulu je vyrobena z materiálu EVA s vysokou propustností a zadní strana modulu je vyrobena z materiálu EVA s vysokou odlučivostí, s gramáží přes 560 gramů na metr čtvereční, což účinně zlepšuje odolnost modulu vůči povětrnostním vlivům, vysoké teplotě, vysoké vlhkosti a velkému rozdílu teplot. Velikost řezu článků 210*91 mm a uspořádání 6*48 ks dává modulu kompaktní tvar a vysoký výkon, který je vhodný pro běžný instalační trh v Evropě. maximální systémové napětí: 1500 V
2. Moduly používají rámy z eloxované hliníkové slitiny s tloušťkou oxidového filmu přes 14 mikronů, oboustranné fluorové podkladové desky odolné proti super povětrnostním vlivům, tři vysokoproudé diodové lepené propojovací krabice a kabely s délkou na míru podle požadavků zákazníka. Použití vysoce kvalitních pomocných materiálů umožňuje modulům projít zkouškami odolnosti proti písku, solné mlze, čpavku a dalším povětrnostním vlivům podle TUV a rozšířenými zkouškami mechanického zatížení, což umožňuje přizpůsobení modulů různým instalačním prostředím.

3. Použití vysoce účinných monokrystalických článků PERC o rozměrech 182*210 mm dává modulům vyšší výkon a svařování několika kruhových pocínovaných měděných pásků o průměru 0,35 mm dává modulům nižší vnitřní odpor, nižší produkci tepla, jednotnější barvu a lepší vzhled. Díky neustálému zlepšování a modernizaci výrobní technologie a přísné kontrole kvality surovin se účinně snižuje míra degradace výkonu modulů a zvyšuje se jejich životnost.

4. Moduly jsou v současné době baleny vertikálně v krabicích po 37 kusech, přičemž mezi komponenty jsou umístěny papírové rohové chrániče, aby nedocházelo ke kolizím a tření mezi hranami. Uvnitř i vně obalu je použito 7 plastových pásků, které zajišťují bezpečnost komponent během dálkové námořní a pozemní přepravy. Vnější krabici lze také přizpůsobit podle požadavků zákazníka, což zákazníkům poskytuje více možností. balení: 37 ks / paleta, 962 ks / 40' HQ


5. Následující specifikace našeho velkoformátového bateriového bloku 182*210 mm se 144 články si můžete kdykoli stáhnout kliknutím na odkaz.
Stáhněte si specifikaci

Kliknutím na ikonu níže získáte nabídku