435W-460W Monokrystalický Fotovoltaické Panely 166mm PERC 144 Buňky Solární Panel

435W-460W Monokrystalický Fotovoltaické Panely 166mm PERC 144 Buňky Solární Panel

Značka: Maysun
Výkon: 435W 440W 445W 450W 455W 460W
Rozměry (D × Š × T): 2108 × 1 048 × 35mm
Maximální napětí systému: 1000V/1500V
Balení: 31ks/paleta, 748ks/40"HQ

1. Vysoký nákladový výkon, vhodný pro pozemní elektrárny a velké komerční a průmyslové projekty.
2. Různé pokročilé technologie článků pro zvýšení výkonu a účinnosti modulů.
3. Vynikající výkon při výrobě energie ve venkovním prostředí pro zvýšení příjmů.
4. Vysoká kvalita zajišťuje bezpečný a stabilní venkovní provoz po dlouhou dobu.
5. Nízký teplotní koeficient umožňuje modulům generovat méně tepla a produkovat větší výkon.
Další podrobnosti

Nízký obsah železa ve skle má dobrou propustnost světla, skleněný povlak snižuje odraz světla, přední vysoce propustný obal EVA má lepší propustnost světla, zadní vysoce odříznutý obal EVA má lepší výkon při absorpci fotonů, což účinně zvyšuje výkon modulu. Díky uspořádání 24 kusů mají moduly dobrý poměr cena/výkon a jsou vhodnější pro velké pozemní elektrárny.

 

 

 

 

2. Modul používá eloxovaný rám z hliníkové slitiny 6063T5 s vynikající tloušťkou oxidového filmu a tvrdostí profilu, což účinně zvyšuje venkovní nosnost. Oboustranná fluorová podkladová deska s nízkou propustností vodních par se výborně přizpůsobuje složitým instalačním prostředím, jako je písek, solná mlha a čpavek. Lepená spojovací skříňka používá tři diody se jmenovitým proudem 20 A nebo více, což výrazně převyšuje požadavky základní normy, a délku vodičů lze upravit podle požadavků zákazníka. Vysoce kvalitní pomocné materiály určují vyšší životnost našich komponentů ve venkovním prostředí.

 

 

 

3. Monokrystalické články s vysokou účinností jsou vyráběny konvenční technologií PERC 166 mm, což je vyzrálý sériový proces, který umožňuje stabilnější kvalitu modulů a nižší náklady. 9 kulatých pocínovaných pájecích pásků o průměru 0,35 mm umožňuje nízký vnitřní odpor a nízkou tvorbu tepla. Díky dokonalé výrobní technologii jsou 166mm moduly králem nákladové efektivity na trhu a ušetří vám více peněz za instalaci systému.


 

 

4. Komponenty jsou zabaleny v konvenční vnější krabici o 31 ks s 1mm papírovou ochranou rohů mezi komponenty, aby se účinně zabránilo opotřebení hran. Obal je upevněn 5 vnitřními a 7 vnějšími plastovými ocelovými popruhy, které zajišťují bezpečnost při přepravě. Vnější krabici lze také přizpůsobit podle požadavků zákazníka, což mu dává větší výběr a spokojenost.

 

 

 

5. Následující specifikace našeho bateriového bloku o délce 166 mm a 144 článcích konvenční velikosti si můžete kdykoli stáhnout kliknutím na odkaz.

Stáhněte si specifikaci

 

Kliknutím na ikonu níže získáte cenovou nabídku