470WP-490WP Šindelové Solární Panely 408 Buňky 166mm

470WP-490WP Šindelové Solární Panely 408 Buňky 166mm

Výkon: 470W 475W 480W 485W 490W
Rozměry (D × Š × T): 2056 * 1140 * 35mm
Maximální napětí systému: 1000V/1500V
Balení: 31ks/paleta, 682ks/40"HQ

1. nové uspořádání povrchu modulu, kompaktní uspořádání buněk, krásný vzhled.
2. Nízkoteplotní proces lepení, není potřeba svařovací páska, což snižuje riziko skrytých trhlin při svařování.
3. Inteligentní a moderní výrobní zařízení, vynikající kontrola kvality ve výrobním závodě, která zaručuje výstup vysoce kvalitních modulů.
4. Plně paralelní konstrukce obvodu, nízké ztráty výkonu, nízký nesoulad výkonu stínění a nízký teplotní koeficient.
Další podrobnosti

1.Rozumná velikost konstrukce, velké rozměry a vysoký výkon, úspora instalační plochy a nákladů na pracovní dobu při instalaci. 166*33,2 mm velikost řezu buněk, 12*34 buněk vyšší hustota zarovnání buněk, vyšší výkon a vyšší účinnost výroby. Použití tvrzeného skla s nízkým obsahem železa zvyšuje propustnost světla a snižuje jeho odraz. Pro zapouzdření modulu je použit vysoce kvalitní EVA, který má vynikající odolnost proti PID. Kombinace vysoké propustnosti a vysoké mezní hodnoty zvyšuje výkon a zároveň zajišťuje dlouhodobou odolnost modulu proti povětrnostním vlivům.

 


 

2. Tvrdost profilu z hliníkové slitiny a tloušťka vrstvy oxidu jsou důležité parametry pro dlouhodobý bezpečný a stabilní provoz modulu ve venkovním prostředí a rám z hliníkové slitiny, který používáme, má špičkové vlastnosti v oboru. Vysoce kvalitní propojovací skříňka je klíčovou součástí modulu, která zajišťuje, že systémový proud protéká přes obtokovou diodu, když je modul ve stínu, což snižuje riziko vzniku horkých míst na modulu. Oboustranná fluorovaná zadní deska chrání moduly po dobu více než 25 let venkovního provozu.

 

 

 

3. Články jsou řezány nedestruktivním řezacím postupem, který účinně snižuje poškození hran při řezání článků a chrání přechod PN křemíkového plátku před poškozením, přičemž výstupní elektrický výkon je dokonalý. Proces stohování a lepení nevyžaduje vysokou teplotu, čímž se účinně předchází riziku skrytého praskání sváru na buňkách. Každý článek v každém modulu je několikrát kontrolován metodou EL, aby byl zaručen bezchybný vzhled modulu a vynikající elektrický výkon, který není vizuálně vidět.

 

 

 


4. Každá součást je podrobena řadě testů na vady vzhledu, vnitřní elektrické vlastnosti a bezpečnostní vlastnosti. Níže uvedený způsob balení je nejlepší způsob balení, který se v současné době v oboru používá a který účinně chrání součásti před skrytými prasklinami a zlomením způsobeným tlakovým namáháním a obalová fólie vně krabice je účinně chrání před vlhkostní erozí během přepravy.

 

 

 

5. Zde jsou uvedeny specifikace našich 408 článků skládaných dlaždicových fotovoltaických modulů, které si můžete kdykoli stáhnout kliknutím na odkaz.

Stáhněte si specifikaci

Kliknutím na ikonu níže získáte cenovou nabídku