VenuSun Plně černé solární panely 410W monokrystalický solární panel 210 mm PERC 80 článků

VenuSun Plně černé solární panely 410W monokrystalický solární panel 210 mm PERC 80 článků

Značka: Maysun
Výkon: 390W 395W 400W 405W 410W
Rozměr (D × Š × H): 1775 × 1098 × 28 mm
Maximální napětí systému: 1500V 20A
Balení: 37ks/paleta, 1014ks/40"HQ

1. Zcela nový design uspořádání, celkové uspořádání je kompaktní a jednotné, perfektní velikost a hmotnost, šetří instalační prostor a náklady na dopravu.
2. Skrytá černá sběrnice, velmi elegantní a krásný vzhled všech černých komponentů a dokonalá kombinace stavebního stylu, rychlejšího tání ledu a sněhu v zimě.
3. Nejpokročilejší velkorozměrový 210mm článek a technologie Prec+SE mají vyšší účinnost konverze a šetří náklady na instalaci.
4. Technologie polovičního čipu MBB+, spolehlivější výkon, účinně snižuje nesoulad výkonu způsobený stínovou okluzí.
5. Vysoce automatizované výrobní zařízení, vyzrálá a stabilní výrobní technologie, 25leté zajištění kvality.
6. Dostatečná délka kabelu dosahuje 70 cm, aby bylo zajištěno, že není nutné přidávat prodlužovací kabely pro horizontální a vertikální instalaci.
7. Nahrazení předchozích bypassových diod Přepínač bypassu MOS(MOS)je energeticky účinnější a minimalizuje ztrátu výkonu.
Další podrobnosti

 

1. Design celého sériového obvodu se vyhýbá použití středního pasu fotovoltaického modulu, takže má jednotné uspořádání. Skrytý měděný pásek přípojnic a technologie zakrytí černého izolačního pásu činí modul dokonalým v černé barvě a má perfektní vizuální zážitek. Tvrzené sklo o tloušťce 3,2 mm na přední straně účinně zvyšuje odolnost komponent proti větru, sněhu a krupobití. Zapouzdřená EVA používá čínskou značku první řady, která se vyznačuje vysokou hmotností, odolností proti UV záření, odolností proti PID, vysokou přilnavostí, vysokou odolností proti povětrnostním vlivům atd., takže fotovoltaické moduly mají delší životnost. Svařovací velikost solárních článků 210 x 105 mm a uspořádání 5 x 16 ks činí komponenty přiměřené velikosti a nižší hmotnosti, což je pohodlnější pro přepravu a instalaci a šetří náklady na každý článek fotovoltaické elektrárny.

2. Rám z hliníkové slitiny je černě eloxovaný a barva zadní desky je stejná jako barva silikagelu.Tloušťka oxidového filmu nad 14 mikronů a tvrdost nad 12HW účinně zvyšují strukturální stabilitu a mechanickou nosnost solárního panelu. Černá propojovací deska má delší životnost s fluorem na obou stranách.Třídílná propojovací krabice plněná plastem prošla testem izolace odolnosti proti napětí TUV 1500V, přizpůsobila se složitějším instalačním prostředím a stupeň krytí IP68 má záruku bezpečnějšího použití. Černé komponenty dokážou rychle absorbovat teplo a v zimě rozpouštět sníh a led, čímž snižují zátěžový tlak na střechu.

 

3. Při použití monokrystalických křemíkových vícesběrnicových mřížkových článků velké velikosti 210 mm prošel každý článek přísným testováním a barevným tříděním, aby se předešlo problému barevného rozdílu solárních panelů a zajistilo se, že barva článků na každém fotovoltaickém modulu bude konzistentní.

 

 

4. Přepínač bypassu MOS(MOS)jsou zařízení řízená napětím, která jsou energeticky účinnější než zařízení řízená proudem, a Přepínač bypassu MOS(MOS)mají vyšší účinnost přeměny energie. Jejich konstrukce a vlastnosti minimalizují ztráty výkonu, a to i ve složitých stíněných scénářích.


5. Krátká doba odezvy Přepínač bypassu MOS(MOS)na změny světla a tmy jim umožňuje rychle se přizpůsobit měnícím se světelným podmínkám. Kromě toho lze Přepínač bypassu MOS(MOS)integrovat individuálně do každé buňky nebo skupiny buněk, což je vlastnost, která maximalizuje potenciál výroby energie.

(Přepínač bypassu MOS(MOS)se používají v produktech vyrobených po červnu 2023)


6. Zcela nový design obalu.Je rozumnější použít 37PCS jednu vnější krabici pro vertikální balení, což snižuje náklady na balení a také šetří náklady na přepravu, což zvyšuje bezpečnost a pevnost přepravy. Mezi komponenty se používá papírová ochrana rohů, aby se zabránilo kolizi a tření mezi rámy. Obal je upevněn 5 plastovými ocelovými pásy na vnitřní straně a 7 plastovými ocelovými pásy na vnější straně, aby bylo zajištěno, že součásti nebudou poškozeny během dálkové námořní a pozemní přepravy. Vnější krabici lze také upravit podle požadavků zákazníka, takže zákazníci mají více možností.

 

 

 

 

 

7. Níže je uvedena specifikace 210mm 80článkového velkorozměrového akumulátorového celočerného fotovoltaického modulu naší společnosti, můžete kliknout na odkaz pro stažení.

Stáhněte si specifikaci

Kliknutím na ikonu níže získáte cenovou nabídku