Section image

celá černá Monokrystalický Fotovoltaické Panely 325WP-345WP 158.75mm PERC 120 Buňky FV Panely

Značka: Maysun
Výkon: 325W 330W 335W 340W 345W
Rozměry (D × Š × T): 1684 × 1002 × 30mm
Maximální napětí systému: 1000V/1500V
Balení: 37ks/paleta, 1148ks/40"HQ

1. Monokrystalická technologie Perc s vysokou účinností a více než 20% účinností konverze
2. Krásný černý vizuální vzhled, který dobře ladí s okolím
3. 9BB 120buněčná verze s technologií polovičního listu pro snížení rizika vzniku horkých míst.
4. Technologie kruhového pájecího pásu s více hlavními bariérami (MBB) pro zvýšení schopnosti odebírat proud.
5. Kompletní schválení IEC a vynikající odolnost proti PID.
Další podrobnosti

1. Vysoce účinná monokrystalická technologie s 9 hlavními mřížkami 158,75 mm, účinnost až 23 %. Kulaté hlavní mřížky o průměru 0,35*0,35 mm snižují zastínění slunečním světlem a zvyšují účinnost výroby energie. Více hlavních sítí také zvyšuje současnou kapacitu sběru. Více mřížek má rovnoměrnější rozložení napětí při praskání, takže ani drobné praskliny nebo zlomy nemají vliv na výkon a zajišťují větší spolehlivost. Proces poloviční vločky zvyšuje výkon o 2-3 %.


 

 

2. Esteticky příjemná koncepce celočerného designu dosahuje krásného celočerného barevného dojmu díky černému zpracování buněk a procesů modulů a jemnější linie mřížky buněk dodávají modulům konzistentnější a koordinovanější vzhled. Vynikající výkon při nízkém osvětlení a krásná černá barva jsou speciálně navrženy pro střešní distribuovanou fotovoltaiku a integraci do budov BIPV v mírném a chladném pásmu západní a severní Evropy na severní polokouli.

 

 

3. Proces zapouzdření modulu pomocí vysoce výkonného EVA 520-560 g/m2, přizpůsobení různým drsným prostředím, odpovídající zesílené zadní desce KPF, po instalaci chlazení laminací 1500 V 20 A, stupeň krytí IP67-IP68, s rychlou zástrčkou MC4, automatický přesný montážní stroj, přesné dokování okrajového rámu Těsnicí hmota pro dosažení komplexního utěsnění na pevném slově polotovarů, přísná kontrola Bod kontroly kvality fotovoltaického modulu. Zkouška pevnosti ve sváru EL IV křivka Stupeň zesíťování EVA Zkouška pevnosti v odlupování Těsnění hliníkového rámečku Těsnění spojovací skříňky Vysokonapěťová odolnost a další zkoušky Zajišťují kvalitu, elektrický výkon a životnost modulů s životností více než 25 let.


 

 

 

4. Po kontrole svařovacího napětí EL IV křivka Stupeň zesíťování EVA Zkouška odlupování Těsnění hliníkového rámu Těsnění spojovací skříňky Odolnost proti vysokému napětí a další zkoušky Splňují požadavky na kvalitu Naloženo na moře. Zajištění kvalitního elektrického výkonu komponentů Životnost 25+ let.

 

 

5. Následující specifikace pro 158 120článkový celočerný monokrystalický fotovoltaický modul si můžete kdykoli stáhnout kliknutím na odkaz.

Stáhněte si specifikaci

Kliknutím na ikonu níže získáte cenovou nabídku