Section image

Maysun Solar Shingled Helsvart 360W-380W MONO PERC 210mm 232 článků 1/6 Řez solární panel

Značka: Maysun
Výkon: 360/365/370/375/380 WP
Rozměry: 1735×1020×30 mm
Balení: 37 ks/Paleta, 1040 ks/40HQ

Lepší vzhled: S úplně černým vzhledem se moduly dokonale integrují do střechy budovy, ideální pro obytné střechy a BIPVs.
Pokročilá 210mm křemíková a 1/6 článková technologie, nízkoproudý design pro hlavní měniče na trhu.
Vysoký prospěch pro zákazníka: Nižší náklady na obnovu energie vedou k kratší době návratnosti.
Vysoký energetický výnos: Vynikající IAM (Úprava úhlu dopadu) a nízký výkon za osvitu, certifikováno třetími stranami.
Vysoká spolehlivost: Snížený počet mikrotrhlin díky inovativní řezné technologii; Zaručená odolnost PID prostřednictvím procesu článků a kontroly materiálu modulu.
Další podrobnosti
  1. Solární moduly vynikají svým zcela černým designem, což nabízí estetickou převahu nad ostatními moduly a bezproblémově doplňuje váš architektonický styl. Zvláště v chladnějších oblastech se tento zcela černý modul ukazuje jako výhodný, protože urychluje tání sněhu, čímž optimalizuje energetickou účinnost.

  1. Stříbrné elektricky vodivé lepidlo (ECA) se používá místo kovových mřížkových drátů, což umožňuje bezproblémové spojení mezi články a významně zvyšuje hustotu výkonu solárního modulu na jednotku plochy. Navíc tento přístup snižuje riziko mikrotrhlin, čímž se zvyšuje spolehlivost komponent modulu.

 

  1. Pokročilá technologie křemíkového waferu o velikosti 210mm a technologie 1/6 článku, nízkoproudý design, kompatibilní s hlavními měniči dostupnými na trhu.

 

  1. Vynikající IAM (modifikátor úhlu dopadu) a nízká výkonnost ozáření, certifikováno třetí stranou; návrh obvodu s více paralelními větvemi minimalizuje ztráty stínu od solárních modulů, čímž zajišťuje nadřazenou výrobu energie.

 

 

  1. Minimalizuje mikrotrhliny pomocí inovativní řezné technologie; Zajištěná odolnost PID prostřednictvím zpracování buněk a kontrolou materiálu solárního modulu; Odolný vůči drsným prostředím, jako je sůl, amoniak a písek. Oblasti s vysokou teplotou nebo vysokou vlhkostí; Mechanický výkon až 5400 Pa kladného zatížení a 2400 Pa záporného zatížení; Prošel testem požární bezpečnosti třídy C.

 

  1. Vnější balení lze přizpůsobit dle preferencí zákazníka. V současné době firma Maysun používá vertikálně orientované krabice s ochrannými mechanismy v rozích, aby oddělila solární moduly od sebe, čímž předchází kovovým srážkám a tření během dopravy. Balení je zabezpečeno zevnitř i zvenčí několika plastovými pásky, aby se zajistilo, že moduly jsou bezpečné pro dlouhodobou přepravu po souši a moři.

 

Stáhněte si datový list

Kliknutím na ikonu níže získáte cenovou nabídku