400WP-420WP Monokrystalický PERC Fotovoltaické Panely 158mm 144 Buňky

400WP-420WP Monokrystalický PERC Fotovoltaické Panely 158mm 144 Buňky

Značka: Maysun
Výkon: 400 W 405 W 410 W 415 W 420 W
Rozměry (D × Š × H): 2008 × 1002 × 35 mm
Balení: 31ks/paleta, 726ks/40" HQ

1. Vysoký výkon, velké rozměry, menší počet instalačních kroků a menší plocha
2. Více hlavních mřížkových vedení, méně pájení a skrytých trhlin, nízké riziko horkých míst
3. technologie poloviční a zadní pasivace, lepší teplotní koeficient, vysoká účinnost fotoelektrické konverze
4. dobrý výkon při slabém osvětlení, 50 % výkonu i v polostínu
5. nízké náklady, vhodné pro velké fotovoltaické elektrárny a úsporu nákladů.
Další podrobnosti

1. Modul používá 3,2 mm silné tvrzené sklo s povrchovou úpravou a vysokou propustností světla a nízkou odrazivostí světla, což výrazně zvyšuje celkový výkon modulu. 530 g na metr čtvereční EVA s vysokou propustností světla na přední straně a vysokým odříznutím na zadní straně nejen zajišťuje venkovní životnost modulu a snižuje degradaci výkonu, ale také výrazně zvyšuje počáteční výkon modulu. 158,75*79,375 mm Velikost svařovaných článků a uspořádání 6*24 ks umožňuje zvětšit velikost modulu, snížit počet instalačních kroků a použití držáků, což je ideální pro instalaci v pozemních a komerčních fotovoltaických elektrárnách.


 

 

2. Vysoká přesnost řezání rámu z hliníkové slitiny a fotovoltaického modulu, v rámci 0,3 mm rozměrové odchylky pro zajištění dobré strukturální stability modulu, účinně zlepšuje odolnost modulu proti větru a sněhu, tloušťka oxidové vrstvy je mnohem vyšší než požadavky technické normy, aby se dosáhlo odolnosti proti korozi a povětrnostním vlivům a další dobré odolnosti proti povětrnostním vlivům. Podkladová deska TPT s vysokou odolností proti povětrnostním vlivům a izolačním napětím vyšším než 1500 V DC účinně chrání modul před větrem, pískem, solnou mlhou, čpavkem a dalšími složitými podmínkami a zajišťuje stabilní provoz. Třídílná lepená spojovací skříňka má dobrý odvod tepla a vysoce kvalitní diody s vysokým proudem, které účinně chrání komponenty před efektem horké desky v podmínkách stínu. Naše suroviny jsou dobře používány, takže naše komponenty jsou kvalitní.

 

 

3. Konvenční procesní články o velikosti 158,75 mm s více hlavními mřížkovými linkami a technologií článků PERC zvyšují účinnost modulů a zároveň snižují výrobní náklady. Stabilní a efektivní výrobní proces vám umožňuje účinně zaručit kvalitu vašich modulů, což je základem bezpečného a stabilního provozu vaší fotovoltaické elektrárny. Tento modul je velmi vhodný pro fotovoltaické elektrárny s vlastní injektáží.


 

 

 

4. Moduly jsou baleny v oddělených řadách po absolvování několika testů EL, testů vzhledu a testů výkonu IV. Svislé řady balení účinně zabraňují tlakovému namáhání spodních modulů při stohování a nakládání kontejnerů a zabraňují vzniku skrytých trhlin v modulech během přepravy. Každý modul je v určitých intervalech chráněn papírovými ochrannými kryty rohů, aby nedošlo k poškrábání okrajů. Plastové pásky jsou pevné a odolné a zajišťují bezpečnost modulů na dlouhé vzdálenosti.

 

5. Níže je uvedena specifikace našeho akumulátoru běžné velikosti 158,75 mm se 144 články, kterou si můžete kdykoli stáhnout kliknutím na odkaz.

Stáhněte si specifikaci

Kliknutím na ikonu níže získáte cenovou nabídku