Průhledný Zadní List Fotovoltaické Panely 158mm PERC 120 Buňky 335WP-355WP Solární Panel

Průhledný Zadní List Fotovoltaické Panely 158mm PERC 120 Buňky 335WP-355WP Solární Panel

Výkon: 335W 340W 345W 350W 355W
Dvojitý skleněný solární panel
Rozměry (D × Š × T): 1684 × 1002 × 30mm
Maximální napětí systému: 1000V/1500V

1. Lehká, průhledná zadní deska může snížit hmotnost o 30 %, což snižuje náklady.
2. 5-30% nárůst výroby energie na zadní straně, prošel přísným testem UV 500KWH/m², plně splňuje požadavky na 25 let používání modulu.
3. Včasné uvolňování kyseliny octové vznikající rozkladem zapouzdřovacích materiálů, které účinně snižuje koncentraci kyseliny octové uvnitř modulu.
4. Vysoká kapacita výroby energie, o 0,8 % vyšší než u dvojitého skla.
Další podrobnosti

1. Při použití bifaciálních článků TOPCon typu N je nejvyšší konverzní poměr článků až 24,5 %, moduly typu N bez rizika LID, LeTID, vysoká spolehlivost, vysoký bifaciální poměr, vysoká účinnost, nízký teplotní koeficient, delší životnost při výrobě energie než běžné moduly. Výroba energie ze zadní strany má 5-30% nárůst výroby energie v závislosti na terénních podmínkách.

 

 

 

2. Řada transparentních zadních desek je vícevrstvá strukturovaná transparentní fotovoltaická zadní deska s PET fólií odolnou proti hydrolýze jako střední vrstvou a PVF fólií, PVDF fólií nebo fluorovou vrstvou odolnou proti povětrnostním vlivům jako povrchovou vrstvou. Výrobek má vysokou světelnou propustnost a nízkou míru zamlžení, s propustností ≥ 90 % v pásmu 400 ~ 1100 nm, a má vynikající izolaci a dlouhodobou odolnost proti povětrnostním vlivům. Díky své nízké hmotnosti a snadnému procesu laminování se může široce používat ve fotovoltaických projektech v pozemních elektrárnách, průmyslových a komerčních projektech.

 

 

3. Všechny barvy oboustranných článků jsou seřazeny tak, aby přední i zadní strana každého modulu byla jednotně zbarvena. Jednotné barvy na obou stranách jsou estetičtější a jsou ideální pro instalace v reflexní zemi, kde dobré reflexní vlastnosti mohou přinést velmi dobrý zisk výkonu na zadní straně modulu. Průhledné moduly se zadní stranou mají dobrý účinek při nízkém osvětlení, mají výkon při nízkém osvětlení a poskytují vyšší výkon než běžné moduly.

 

 


 

 

4. Komponenty se do skladu balí po absolvování komplexní vícestupňové kontroly a testu, přičemž se uvnitř i zvenku několikrát páskují, aby se zabránilo jejich naklánění a rozbití během přepravy.Balení: 37ks/paleta, 962ks/40"HQ

 

5. Níže je uvedena specifikace fotovoltaického modulu s průhlednou zadní stěnou o průměru 158,75 mm a 120 články, kterou si můžete kdykoli stáhnout kliknutím na odkaz.

Stáhněte si specifikaci

Kliknutím na ikonu níže získáte cenovou nabídku