TwiSun X 390W--410W dvojitý skleněný vyztužený fotovoltaický modul PERC 210mm 120 článků

Název značky: Maysun
Výkon: 390W 395W 400W 405W 410W
Velikost: 1760 × 1098 × 30 mm
Balení: 37ks/paleta , 962ks/40HQ

1. Použití čistého fyzikálního tvrzeného skla s nulovou propustností vody, odolností proti opotřebení, odolností proti korozi, odolností proti ohni a dalšími vlastnostmi, takže moduly z dvojitého skla lze široce používat v různých náročných prostředích, mohou fungovat až 30 let.
2. Použití modernizovaného profilu z hliníkové slitiny 6065-T6, zesíleného a rozšířeného pro zvýšení mechanického zatížení o 20 %; přidání dvou nových výztuh pro zvýšení čelního sněhového zatížení sestavy na 6000 Pa, což je velmi vhodné pro vysokohorské a zasněžené oblasti.3. Každá výztužná tyč je na rám připevněna dvěma šrouby na obou stranách, uprostřed je vysoce elastická páska 3M jako protiúderový polštář, který lépe chrání komponenty.
4. Pokročilá 210 mm velká křemíková destička a technologie 1/3 řezaných článků, nízkoproudá konstrukce, vhodná pro běžné střídače na trhu.
WhatsApp
Další podrobnosti

1. Odolnost skla proti vodě, povětrnostním vlivům, korozi a opotřebení převyšuje všechny známé plasty a lze jej široce používat v náročných prostředích, jako je chlad, vysoká teplota, vysoká vlhkost, solná mlha a čpavek. Oboustranné sklo s materiálem zapouzdření POE poskytuje modulům TwiSunX vynikající odolnost proti PID a životnost až 30 let.
2. Na zadní straně modulů jsou přidány dvě výztužné tyče z hliníkové slitiny, které výrazně zvyšují odolnost proti čelnímu zatížení sněhem až na 6000 Pa, což je velmi vhodné pro vysokohorské a zasněžené oblasti; konstrukce se třemi rozdělenými články umožňuje modulům regulovat provozní proud na úrovni přibližně 10 A, což dokonale vyhovuje současným běžným evropským střídačům.
3. Všechny moduly prošly přísnými testy mechanických vlastností a EL testy a širší a silnější rám z hliníkové slitiny 6005-T6 zvýšil mechanickou odolnost modulů při zatížení o 20 %. Nová výztužná lišta je upevněna dvěma šrouby na obou stranách a uprostřed výztužné lišty je přidána vysoce elastická páska 3M jako protiúderový polštář, který lépe chrání moduly.
4. Zadní kryt je z glazovaného bílého keramického skla, které odráží více slunečního světla a zvyšuje výtěžnost modulu o 1 %.
5. Vnější karton lze přizpůsobit podle požadavků zákazníka. V současné době společnost Maysun používá k oddělení modulů vertikálně zarovnané bedny s rohovými kryty, aby se zabránilo střetu kovů a tření během přepravy. Obal je zajištěn několika plastovými vazbami uvnitř i vně, aby byly komponenty bezpečnější pro přepravu na dlouhé vzdálenosti po zemi i po moři.

Stáhněte si specifikaci
Kliknutím na ikony níže získáte cenovou nabídku​

Všechny příspěvky
×