• Jaká je šindelová technologie solárních modulů

  Porovnání šindelových komponentů Maysun a konvenčních komponentů z hlediska vzhledu. Rozložení šindelových komponentů Maysun je jednotnější a krásnější. Maysun solar jako výrobce solárních panelů vyvíjí nové technologie vhodné pro různé scénáře.

      

   

    

  ohromující vzhled

  • Inovativní struktura, lepení za nízkých teplot, rozložení s vysokou hustotou.
  • krásně vypadající
  • Jednotné rozložení, lepší estetika.
  Princip konstrukce šindelových komponentů Maysun spočívá v tom, že články jsou pružně spojeny vodivým lepidlem, které nahrazuje technologii svařování. Technologie vysokoteplotního svařování tepelným namáháním způsobuje ohýbání plechu baterie A mikrotrhliny a rozložení napětí ve vodivém adhezivním spoji, to je vše, nejenže se mohou přizpůsobit tenčím křemíkovým plátkům a účinně snížit náklady, ale také mají nižší riziko praskání.

   

    

  Zásady návrhu šindelového modulu

  • Technika svařování omezila vývoj buněčné technologie a zlepšení kvality modulů.
  • Lepidla (včetně vodivé pásky/fólie), široce používaná v elektronickém průmyslu, zavádějí do fotovoltaiky japonské společnosti od roku 2001.
  • Shingling Module je průkopníkem aplikace nízkoteplotních lepidel na obkladové moduly.
  Šindelový modul Maysun byl podroben mechanickému zátěžovému testu při pokojové teplotě při 8100 Pa. Srovnání před a po zatížení ukázalo, že šindelový modul Maysun neměl žádné mikropraskliny a výkon klesl pouze o <0.5 %.

   

   

   

    

  Výjimečný výkon při mechanickém zatížení

  Žádné další mikrotrhliny a degradace energie je <0,5% po testu mechanického zatížení 8 100 Pa při pokojové teplotě.
  Je porovnán výkon proti stínu šindelového modulu Maysun a běžného poločlánkového modulu. Díky kontrastu stínových oblastí vertikálních stínů a horizontálních stínů mají šindelové komponenty Maysun lepší výkon proti stínu

   

   

   

   

  Lepší výkon proti zastínění

  Šindelové komponenty Maysun, provozní teplota během práce ve srovnání s konvenčními komponenty. Provozní teplota šindelových modulů Maysun je 42,3 °C a normální teplota modulu je 45 °C. Šindelové moduly Maysun mají design s vysokou hustotou a vyšším výstupním výkonem. Šindelové uspořádání zajišťuje, že součásti jsou odolné vůči stínu a mají nízký provozní proud.

   

   

   

   

  Nejnižší provozní teplota

  Šindelové komponenty Maysun jsou zelené a šetrné k životnímu prostředí. Komponenty šindelů Maysun neobsahují fluor a mají nízký obsah olova. Šindelová složka nahrazuje 0,3 kg kovové pásky lepidlem. Obsah olova v šindeli Maysun byl snížen o 60 %.

   

   

   

  Zelená a ekologická